DAMN....Dry your eyes and forgive me...

I ´m on fire

11. dubna 2013 v 18:53 | Dael
Huhůůů..Aneb kdo je jedním z top listenerů IAMX na last.fm? Daelka, age 19, real name Dael, Czech republic, Most Played IAMX track: Think of England. Ano, tu písničku jsem slyšela už předtím víc než šedesátkrát. A IAMX? 459 přehrání za týden, celkově něco přes 740 nebo tak (Ano, jenom, nějak jsem..na ně nedávala pozor.) A to týdenní číslo už nebude narůstat, protože zítra to bude přesně týden od začátku téhle obsese. A večer budeme poslouchat Sunflower Caravan v Roxy. Nicméně, to, co mi teď zní v hlavě, je trochu něco jiného. So light ´em up up up, light ´em up up up, light ´em up, I ´m on FIIIIIIIIRE! Ano, přesně, Fall Out Boy. FUUUU! Myslím, že mám dobrou náladu. Snad mi někdo připomene, ať si vezmu sebou lístek.

reedit: Nádherný pocit - vzít si sluchátka do uší, přehodit přes tílko jen kabát, vrátit se pro lístek na koncert, seběhnout schody a vyskočit do "stále venku světla," šťastně si poskočit, a když jste si jistí, že vás nikdo nevidí...zakřičet nepříčetně I ´m on FIIIRE! Nevadí vám, že lidé koukají na vaše nohy, na kterých jsou jen něco jako krajkové punčochy a nad nimi krátký kabát, který zakrývá kratičké kraťásky. Je vám fuk, že se tváří pohoršeně nebo lítostivě, že vám je určitě zima. Vám totiž zima není a svět pro vás - na chvíli - nic neznamená. V autobuse se začnete pohupovat do rytmu, zářivě se usmějete na nejbližšího spolucestujícího, pak sklopíte hlavu a neslyšně to vyslovíte znovu. I ´m on fire...

Sunflower Caravan byli skvělí. Mám ráda kapely, které mají styl, a mám ráda kapely, které jejich hudba baví. Občas netušíte, jestli má zpěvák záchvat nebo si to jen tak užívá, a když pak mlátí do toho svého piana, na rtech vám musí pohrávat úsměv. Kdyby neexistovala jiná česká kapela (jejíž název mimochodem též začíná na Sun), které jsem věnovala svou nekonečnou loajalitu (co se českých kapel týče), možná bych byla jejich taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakhle velká fanynka. Teď jsem "jenom" fanynka. A navíc je tu ještě jiná zahraniční kapela, které patří celé moje srdce. Opravdu celé, pro nikoho jiného už žádná láska nezbyde. Takže jsem si několikrát vzpomněla, že kdesi v Berlíně dneska koncertují, a že doufám, že jim všechno jde hladce a všichni si to užívají. Nicméně, pokud to jejich ďábelských zpěvák dovolí, půjčím na chvíli svůj obdiv i někomu jinému. Protože Sunflower Caravan si to rozhodně zaslouží.

I ´m on fire. I ´m on fire. I ´m on fire.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama